Moje Hobby
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Moje Hobby

Moje Hobby jest przyjaznym dla wszystkich użytkowników miejscem wymiany informacji i swobodnej dyskusji. Jest to z założenia forum ogólnotematyczny. Zapraszamy!


You are not connected. Please login or register

Spis ciekawych stron internetowych

2 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Spis ciekawych stron internetowych Empty Spis ciekawych stron internetowych Sro Sie 12, 2020 2:00 pm

Januszek



Hejka, tak z innej strony mam pytanie, czy znacie jakieś dobre spisy stron internetowych? Chciałbym dodać do nich swój blog w celu pozyskania większej liczby czytelników. Ostatnio widziałem taki katalog stron https://katalog.multitematyczny.ovh, ale nie wiem czy warto. Z jednej trony jest to praktycznie darmowe promowanie swojej strony, a z drugiej boje się, że Google może sie na mnie pogniewać. Czy macie jakieś doświadczenia z moderowanymi katalogami stron internetowych, czy dopisywanie się w celach promocji jest warte wysiłku i bezpieczne? W sieci na ten temat panują bardzo różne opinie….

2Spis ciekawych stron internetowych Empty Re: Spis ciekawych stron internetowych Sro Sie 12, 2020 2:41 pm

Helena41



Nie znam się na marketingu internetowym, ale chyba też dodam tam swój blog.

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach